Vieme, aké ťažké je spojiť estetiku s funkčnosťou, preto Vám ponúkame našu pomoc pri vytváraní vlastnej záhrady snov.

Návrhy a plány záhrad tvoríme pomocou najlepšieho softvéru pre profesionálny záhradný dizajn. Pomocou tohto softvéru vytvárame predbežné vizualizácie návrhov a fotografie, videa z hotových 3D projektov. Vaše podnety sú naše najcennejšie informácie. Pred začatím procesu návrhu pozorne skúmame Vaše potreby a vízie.

S Vašimi predstavami a našimi skúsenosťami vieme splniť sny aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Navrhneme a zrealizujeme Vám záhradu, exteriér v ktorom sa uplatní Váš osobný vkus a bude dominovať životný štýl Vašej rodiny. 

Čo nás oddeľuje od konkurencie?

S najnovším, profesionálnym počítačovým programom pre záhradnú architektúru, vieme predstaviť, ako bude vyzerať hotová záhrada, exterier ešte pred realizáciou. Ukážeme záhradu napr. po troch rokoch.
Predbežnú vizualizáciu návrhu záhrady môžete pozrieť na fotografiách. Navyše, môžeme vytvoriť vizualizácie domu so záhradou, s rastlinami, stavebnými, záhradnými, vodnými prvkami, a pod.
Plán a 3D projekt vidíte na fotografiách a na videu, prípadne sa vydáte na virtuálnu prechádzku svojej záhrady. Môžete ukázať svoju budúcu záhradu rodine, priateľom, kolegom, aj na mobilnom telefóne alebo na internete.
Všetky Vaše zmeny, nové nápady, pohotovo zapracujeme do vizualizácii, 3D plánu a projektu.

3D záhrada šetrí Váš čas a hlavne peniaze. 3D projekt Vám ukáže záhradu do úplných detailov, ktoré sa dajú rýchlo upraviť a počas realizácie netreba nič rozobrať a prerábať.